Скалецька зустрілася з колективом МОЗ після скандалу

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька — Скалецька зустрілася з колективом МОЗ після скандалу
Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька
За словами глави МОЗ, перший місяць роботи виявився непередбачувано важким Об этом сообщает certify.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що хоче, щоб кожен директорат і кожен департамент міністерства надав всю інформацію з актуальних питань.


Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook за результатами першої зустрічі з колективом МОЗ після початку конфлікту 24 вересня.


«Ми не працюємо в штатному режимі. Ми працюємо понаднормово. Я дуже прошу, щоб кожен директорат і кожен департамент настійно надав всю інформацію з актуальних питань. Ми повинні працювати для країни, громадяни чекають від нас надзусиль», — зазначила Скалецька.


За її словами, перший місяць роботи виявився непередбачувано важким для уряду. Також вона повідомила, що її головний меседж — це спільно працювати для країни.


«Робота кожного члена команди важлива. Я чекаю від державних службовців надзусиль для результативної роботи команди», — написала Скалецька.


За її словами, державний службовець — це опора роботи міністра.


«Державний секретар отримав від мене завдання зібрати пропозиції і надати проекти рішень з організаційних питань. Я сподіваюся на нашу спільну роботу. Сподіваюся на ваш досвід і ваші знання», — написала Скалецька.


Нагадаємо, Скалецька заявляла, що готова «завершити війну», яка розгорілася у міністерстві.


Раніше працівники МОЗ оприлюднили відкритий лист – звернення до прем’єр-міністра Олексія Гончарука, в якому заявляють, що у міністерстві майже місяць не підписуються важливі документи, зриваються закупівлі лікарських засобів та виробів для важкохворих українців, а також зриваються закупівлі вакцин, зупинена реалізація міжнародних проєктів технічної підтримки, в тому числі і за квотою Світового банку, заблоковані субвенційні платежі регіонам.


У свою чергу Гончарук заявив, що уряд уважно вивчає ситуацію, що склалася у Міністерстві охорони здоров’я. Прем’єр додав, що не має жодних сумнівів щодо професійних якостей нової очільниці Міністерства Зоряни Скалецької.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/skalecka-zustrilasya-z-kolektivom-moz-pislya-skandalu-629681.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя